PERSONISM

New World System after Capitalism and Communism - by Peter A. Morgan - Fundamentals

PERSONIZM - Nowy System Świata po Kapitaliźmie i Komuniźmie - Peter A. Morgan - PODSTAWY

PERSONIZM to nowy system, który może być wprowadzony gdziekolwiek na świecie, w każdym kraju, w którym ludzie chcą żyć w pełnej demokracji i w maksymalnej wolności.


Nazywamy PERSONIZM:

Nową Rewolucją – wymagane jest wiele zmian.

Ostatnią Rewolucją – jest bardzo elastyczny względem wymogów różnych czasów, dlatego następna rewolucja nie będzie konieczna.

Pełną Demokracją – wszyscy ludzie są ustawodawcami (twórcami prawa).

Bezpośrednią Demokracją – OSOBA nigdy nie zrezygnuje z prawa do głosu na rzecz innej osoby.

Realną Wolnością – OSOBA będzie podejmowała własne decyzje w osobistych podstawowych sprawach życiowych.


Proszę pamiętać!!! Mówimy o bezkrwawej, wolnej od przemocy, pokojowej rewolucji. PERSONIZM ma respekt dla wszystkich ludzi i dla każdej OSOBY.


Nazywamy ten system PERSONIZMem, dlatego że OSOBA jest najważniejsza na tym świecie. OSOBA jest podstawą rodziny, społeczeństwa i państwa. Dobry system, wolność i demokracja musi być dostrzegana w szczęśliwych OSOBACH. PERSONIZM nie dba o pomyślność żadnej partii politycznej ani żadnej innej organizacji. PERSONIZM troszczy się o wszystkich ludzi i o każdą OSOBĘ.


PERSONIZM znaczy, że NIGDY WIĘCEJ: nie będzie żadnej formy niewolnictwa, dyktatury, ograniczonej (pozornej) demokracji, korupcji, itp. TAK!!! Możemy to zrobić.


Sięgamy do najgłębszych warstw człowieczeństwa w każdej osobie, aby stworzyć najlepszy z możliwych systemów świata, dobry dla każdej osoby. Nikt nie jest pominięty. Wszyscy się liczą. Ty także.

Możesz być tylko czytelnikiem albo zwolennikiem. To wystarczy.

Możesz przyczynić się do intelektualnego rozwoju dzieląc się z nami swoimi myślami.

Możesz zaangażować się w szerzenie idei PERSONIZMu zapraszając członków swojej rodziny i przyjaciół na naszą stronę internetową.

Możesz także stać się jednym z twórców przyszłego czasopisma, gazety, partii, nieskończonej ilości publikacji poświęconych PERSONIZMowi, we wszystkich możliwych krajach i językach istniejących na tym świecie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o PERSONIZMie? Zachęcamy do zakupu e-książki PERSONIZM. W ten sposób, staniesz się naszym sponsorem.


Przede wszystkim, jesteś w dobrym towarzystwie.


PERSONIZM jest dobry dla wszystkich i dla każdego.


Ten nowy system zmieni cały świat w dobre miejsce do życia, nie tylko dla niektórych (wybranych) ludzi, ale dla wszystkich. TAK!!! To jest możliwe. Będzie to ostatnia rewolucja w ludzkiej historii.


Powiedz nam: co możesz zrobić?


Życie jest piękne.

Peter A. Morgan

Oops! This site has expired.

If you are the site owner, please renew your premium subscription or contact support.